Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Перелік товарів, на вартість яких на період проведення АТО не проводиться коригування фінрезультату

3 листопада 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 26.10.16 р. № 758 "Про затвердження переліку товарів, виконаних робіт, наданих послуг за кодами згідно з Державним класифікатором продукції та послуг ДК 016:2010, вартість яких на період проведення антитерористичної операції включається до інших витрат звичайної діяльності або на вартість яких не проводиться коригування фінансового результату до оподаткування".
До зазначеного переліку входять: спеціальні засоби індивідуального захисту, технічні засоби спостереження, лікарські засоби, засоби особистої гігієни, продукти харчування, предмети речового забезпечення, які добровільно передані Збройним Силам, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, що утримуються за рахунок коштів держбюджету.
Це рішення Уряду дозволить тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, суб'єктам господарювання, які надають благодійну допомогу учасникам АТО, отримати податкову пільгу зі сплати податку на прибуток.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Perechen-tovarov-na-stoimost-kotoryx-na-period-provedeniya-ATO-ne-provoditsya-korrektirovka-finrezultata

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!