Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Педпрацівники, що залучені до ЗНО: як увільняти від основної роботи та оплачувати

10 травня 2016 р.

Порядок залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання затверджено постановою КМУ від 15.04.15 р. № 222 (далі — Порядок № 222).
Схему оплати праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, що залучені до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання і не перебувають у штаті Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти, визначено Додатком 4 до постанови КМУ від 18.11.15 р. № 985.
За працівниками на час залучення до проведення ЗНО зберігається місце роботи (посада) та зарплата за їх основним місцем роботи. Також керівником за основним місцем роботи працівника мають бути внесені зміни до його графіка роботи на час участі в заходах з підготовки до виконання та безпосереднього виконання обов’язків працівника, який залучається до проведення зовнішнього оцінювання. Ці зміни здійснюються на підставі особистої заяви працівника, де зазначаються дата, час і тривалість підготовки та виконання обов’язків (п. 12 Порядку № 222).
Увільнення від роботи на час участі в проведенні ЗНО оформлюється наказом керівника закладу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Pedrabotniki-privlechennye-k-VNO-kak-osvobozhdat-ot-osnovnoj-raboty-i-oplachiva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!