Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відповідальність до громадян за переміщення заборонених товарів по території України

18 березня 2016 р.

Яка передбачена відповідальність до громадян, що переміщують з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію товари, заборонені до такого переміщення?

3 18 березня 2016 року громадянам заборонено переміщувати товари з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію, крім особистих речей громадян та соціально значущих продуктів харчування, сумарна вартість яких не перевищує еквівалент 10 000 гривень та сумарна вага яких не перевищує 50 кг на одну особу.
За переміщення товарів через «зелений коридор» (за його наявності), на які встановлені заборони або обмеження, або товарів в обсягах, що перевищують неоподатковувану  норму переміщення через митний кордон України, накладається штраф в розмірі 100 НМДГ. У разі, якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України - конфіскація цих товарів.
За незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, передбачено накладення штрафу в розмірі 100% вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.
Переміщення товарів поза митним контролем тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів, транспортних засобів - безпосередніх  предметів порушення митних правил з конфіскацією  цих товарів, транспортних засобів і транспортних  засобів, що використовувалися  для переміщення  товарів - безпосередніх  предметів порушення митних правил через митний кордон  України поза митним контролем.
У разі вчинення особою яка протягом року притягалася  до відповідальності  за переміщення товарів поза митним контролем або з приховуванням   від митного контролю на неї накладається штраф в розмірі 200% вартості товарів, транспортних засобів - безпосередніх предметів порушення митних правил, а зазначені товари і транспортні  засоби конфіскуються.
Переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів - безпосередніх  предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками),   що використовувалися  для переміщення товарів безпосередніх  предметів порушення митних правил через митний кордон України. У разі вчинення особою, яка протягом року  притягалася  до відповідальності  за переміщення товарів поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю на неї накладається штраф в розмірі 200% вартості товарів, транспортних засобів - безпосередніх предметів порушення митних правил, а зазначені товари і транспортні  засоби конфіскуються.
У разі виявлення факту зберігання, перевезення, придбання чи використання товарів, транспортних засобів комерційного призначення, ввезених на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю, на правопорушника накладається штраф в розмірі 100% вартості цих товарів, транспортних засобів або застосовується їх конфіскація.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Otvetstvennost-k-grazhdanam-za-peremeshhenie-zapreshhennyx-tovarov-po-territorii-Ukrainy.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!