Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відображаємо у звіті з ЄСВ сторнування зарплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю

17 березня 2016 р.

Сторновані суми перерахунку зарплати у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю відображаються у звіті з ЄСВ з від'ємним значенням за місяць, за який проводять сторнування

ДФС у Рівненській області у листі від 14.03.2016 р. № 596/10/17-00-13-03-01 зазначила: якщо нарахування заробітної плати здійснюється за попередній період, зокрема у зв’язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, нараховані суми включаються в заробітну плату того місяця, в якому були здійснені такі нарахування.
Суми перерахунків заробітку, пов’язані з уточненням кількості відпрацьованого часу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відображаються шляхом внесення від’ємних значень сум нарахованої зарплати.
Таким чином,  сторновані суми перерахунку зарплати у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю відображаються у звіті з ЄСВ з від'ємним значенням за місяць, за який проводять сторнування.
Якщо зарплата сторнується у зв'язку з хворобою за 2015 рік , то на ці суми нараховується ЄСВ за ставками, чинними у 2015 році, а в таблиці 1 звіту з ЄСВ суми сторнованого утриманого ЄСВ відображають у відповідних рядках розділів 4 і 5 цієї таблиці з від'ємним значенням.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Otrazhaem-v-otchete-po-ESV-stornirovaniya-zarplaty-v-svyazi-s-vremennoj-netrudosposobnostyu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!