Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відтепер до розробки ДБН зможе долучитись більше фахових та експертних організацій

19 серпня 2017 р.

Відтепер до розробки державних будівельних норм зможе долучитись більше фахових та експертних організацій.

Так, унесено зміни до Положення про базову організацію з науково-технічної діяльності в будівництві.

Розширено перелік організацій, які можуть брати участь у розробці ДБН. Адже сьогодні в Україні є багато організацій, що мають фаховий та експертний потенціал у цій сфері, але не мають юридичного статусу базової організації. Тож спрощено процедуру отримання статусу базової організації – розробника проектів ДБН. Зокрема, скасували обов’язкову вимогу щодо наявності в організації технічного комітету зі стандартизації, а також вимогу мати десятирічний досвід розробки нормативних документів. Такий підхід дозволить зробити процес розробки ДБН більш якісним, а самі ДБН відповідатимуть сучасним тенденціям у будівництві.

В Україні досі чинні «Строительные нормы и правила», прийняті ще за часів СРСР, та ДБН, прийняті до набуття чинності Закону України «Про будівельні норми». Відтак норми, що не відповідають законодавству України або не враховують його сучасні положення, мають бути адаптовані до сучасних реалій.

Джерело:https://uteka.ua/ua/publication/Otnyne-k-razrabotke-GSN-smogut-priobshhitsya-bolshe-professionalnyx-i-ekspertnyx-organizacij

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!