Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо покращення фітосанітарного контролю

20 вересня 2016 р.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів разом з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), профільними асоціаціями та представниками бізнес-спільноти  ініціюватиме перед Міністерством агарної політики та продовольства створення робочої групи з питань покращення фітосанітарного контролю в Україні.
Відповідне рішення було прийнято на робочому засіданні, яке відбулося у IFC 15 вересня.
У результаті діяльності робочої групи має стартувати пілотний проект із покращення фітосанітарного стану в одній із областей України. Це дозволить сконцентрувати зусилля інспекторів на вивченні проблеми та вжитті відповідних заходів з метою максимально оздоровлення території регіону від шкідливих організмів та забезпечення її охорони від проникнення карантинних та інших небезпечних шкідників, хвороб рослин і бур'янів, які можуть завдати значних збитків народному господарству.
Таким чином, вважають ініціатори, можна буде напрацювати системні підходи в управлінні фітосанітарними ризиками та ефективний механізм упередження та боротьби із існуючими загрозами у фітосанітарії.
Це є одним із компонентів нашої стратегії, яка насамперед спрямована на мінімізацію джерел ризиків на відміну від попередньої практики впливати на результат.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-uluchsheniya-fitosanitarnogo-kontrolya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!