Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо обліку скарг про дискримінацію

24 березня 2016 р.

На офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розділу II Класифікатора звернень громадян» (далі – проект постанови).
Пропонують внести зміни в питання, які піднімаються громадянами у зверненнях, а саме визначити індекс "240" для фактів дискримінації.
Зараз такий індекс носить позиція "інше". У разі погодження відповідного проекту постанови Урядом "інше" отримає індекс "250".
Проект постанови розроблено з метою впровадження системи ведення центральними і місцевими органами виконавчої влади обліку звернень про дискримінацію.
Дія проекту постанови поширюється на всіх громадян, іноземців, осіб без громадянства, які проживають на території України, щодо яких може бути застосована дискримінація за ознаками наведеними в Законі «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» та інших законах України.
Відзначається, що прийняття проекту постанови дозволить здійснювати належну фіксацію скарг на дискримінацію та відповідно своєчасне виявлення і реагування на повідомлені факти дискримінації з боку центральних і місцевих органів виконавчої влади.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Pravitelstvo-planiruet-vesti-uchet-obrashhenij-o-diskriminacii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!