Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо технічних вимог до будівель та розміщення будівельних товарів

14 грудня 2016 р.

12 грудня відбувся круглий стіл щодо доопрацювання проекту Закону України «Про основні вимоги до будівель і споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів, гармонізовані з нормами законодавства Європейського Союзу».
Законопроект спрямований на імплементацію Регламенту ЄС № 305, що дозволить впровадити єдині та недискримінаційні технічні вимоги для всіх учасників ринку. Це надасть можливість створити в Україні конкурентне середовище як для виробників товарів, так і для установ технічної апробації у будівництві.
Наразі Мінрегіоном розглянуто та підготовлено висновки до 110 пропозицій до законопроекту, внесених учасниками відповідної робочої групи, що є представниками 19 громадських організацій та установ, в тому числі Офісом європейської інтеграції при Кабінеті Міністрів.
Учасники заходу опрацювали спірні моменти та визначилися з корективами до законопроекту. Після узагальнення пропозицій Міністерством напрацювання розгляне Державна регуляторна служба.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-texnicheskix-trebovanij-k-zdaniyam-i-razmeshheniyu-stroitelnyx-tovarov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!