Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо реформи туристичної галузі

28 липня 2016 р.

Кабінет Міністрів повинен невідкладно схвалити стратегію розвитку туризму і курортів України до 2026 року, а також вжити заходів для створення привабливого інвестиційного клімату в туристичній галузі.
Відповідні завдання містять Рекомендації парламентських слухань на тему: «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України», схвалені Постановою Верховної Ради України від 13 липня 2016 року № 1460-VIII.
В рамках розвитку туризму Верховній Раді рекомендовано прискорити розгляд та прийняття проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про особисте селянське господарство» щодо розвитку сільського зеленого туризму (реєстр. № 2232а).
Також Уряд повинен розробити і внести на розгляд Верховної Ради України проекти законів:
- про заходи державної підтримки розвитку туристичної індустрії (щодо створення режиму сприяння для залучення інвестицій в розвиток туристичної індустрії);
- про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення пільгової ставки податку на додану вартість для готелів та аналогічних засобів розміщення і звільнення операцій з експорту туристичних послуг від податку на додану вартість, а також зменшення ставки податку на прибуток туристичних операторів, які здійснюють діяльність в сфері в'їзного та внутрішнього туризму;
- про медичний туризм.
Крім цього, до 1 вересня 2016 року Кабмін повинен розглянути питання щодо зміни назви Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з метою відображення функції по формуванню і реалізації державної політики в сфері туризму.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-reformy-turisticheskoj-otrasli

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!