Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо підвищення соцзахисту військовослужбовців і членів їх сімей

16 травня 2016 р.

Міністерство оборони України продовжує роботу щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців і членів їх сімей. При цьому основні зусилля спрямовуються на відновлення призупинених пільг та визначення додаткових соціальних гарантій для військових.
Зокрема, в Міноборони опрацьовується проект Закону України “Про внесення змін до статті 12 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, яким запроваджуються норми щодо виплати компенсації за піднайом (найом) жилого приміщення для військовослужбовців військової служби за контрактом та вирішення питань житлового забезпечення військовослужбовців, переведених з Автономної Республіки Крим. Окрім цього, опрацьовується проект Закону “Про внесення змін до статті 10-1 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо надання військовослужбовцям, за їх бажанням, грошової компенсації за невикористану щорічну основну відпустку та надання відпустки трьома частинами замість двох. А також проект Закону “Про внесення змін до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”. Цим законопроектом вносяться уточнення стосовно пільгового проїзду батьків військовослужбовців, які загинули, померли або пропали безвісти під час проходження військової служби, а також фінансового забезпечення витрат, пов’язаних з реалізацією цього Закону.
Наразі ці законопроекти знаходяться на погодженні в Уряді.
Також Міністерством оборони опрацьовується проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення”.
Цим документом уточнюються критерії встановлення статусу учасника бойових дій особам, які брали участь в АТО, та розширюються повноваження відповідних комісій в частині ненадання або позбавлення статусу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-povysheniya-soczashhity-voennosluzhashhix-i-chlenov-ix-semej.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!