Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг із техпідтримки програмної продукції

11 листопада 2016 р.

ДФС розглянула лист від 06.10.2016 р. №17357/5/99-99-15-03-02-16 щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з надання права на використання програмної продукції (комп’ютерної програми) та постачання послуг із технічної підтримки такої програмної продукції (комп’ютерної програми) на умовах ліцензійного договору.

Якщо внаслідок постачання послуг із технічної підтримки програмної продукції (у тому числі програмної продукції, наданої на правах використання згідно з умовами ліцензійного договору) відбуваються будь-які зміни у програмній продукції (у т. ч. оновлення, удосконалення, модернізація та виправлення помилок), то операції з постачання таких послуг не підлягають оподаткуванню ПДВ.

Водночас, якщо внаслідок надання послуг із технічної підтримки програмної продукції (у тому числі програмної продукції, наданої на правах використання згідно з умовами ліцензійного договору) не відбувається жодних змін у програмній продукції (наприклад, навчання персоналу роботи з програмою, встановлення програми, налаштування оргтехніки тощо), то операції з постачання таких послуг оподатковуються ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20%.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-nalogooblozheniya-NDS-operacij-po-postavke-uslug-po-texpodderzhki-programmnoj-produkcii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!