Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо лібералізації готівкових розрахунків

11 жовтня 2016 р.

Національний банк вітає прийняття Верховною Радою у першому читанні законопроекту № 4117 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо лібералізації готівкових розрахунків". Його підтримало 267 народних депутатів на голосуванні 04 жовтня цього року.
Прийняття цього законопроекту дасть змогу підприємцям зменшити витрати та спростити процес приймання платежів. Впровадження нового типу реєстраторів - розподілених комп’ютерно-касових систем - забезпечить збереження фіскальної інформації на центральному фіскальному сервері, що надасть змогу бізнесу використовувати в якості терміналів звичайні поширені пристрої - планшети, смартфони, ноутбуки, комп’ютери. А цифровий підпис кожного чека у свою чергу забезпечує незмінність інформації.
Впровадження таких інноваційних змін спростить приймання платежів у готівковій та безготівковій формі як представникам роздрібних точок продажу товарів та послуг,  так і  інтернет-магазинам та іншим  представникам середнього та малого бізнесу. Суттєве зменшення витрат на фіскалізацією, а також придбання та обслуговування фіскальних пристроїв попереднього покоління матиме позитивний вплив на ринок.
Для клієнтів малого та середнього бізнесу розрахунки стануть більш зручними, а для держави сучасний підхід до фіскалізації допоможе зробити операції з оплати товарів та послуг більш прозорими.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnositelno-liberalizacii-nalichnyx-raschetov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!