Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відкрито набір на першу в Україні бізнес-програму МВА Sport

27 липня 2016 р.

Ринок спортивних подій, послуг та заходів є одним з найбільш динамічно зростаючих світових ринків та вимірюється сотнями мільярдів доларів. На частку світової індустрії спорту доводиться до 3% світового торгового обороту.
Процеси реформування спортивної сфери в Україні, спрямовані на становлення сучасної соціально-орієнтованої ринкової економіки українського спорту, вимагають відповідного кадрового забезпечення менеджерами, орієнтованими на роботу в ринкових умовах.
З метою сприяння ринковим перетворенням в індустрії спорту, створенню освітньої та інформаційної платформи в сфері спортивного менеджменту, маркетингу та права Міжнародна школа бізнесу IBS Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля у співпраці з Федерацією спортивного права України представляє нову програму МВА Sport.
Програма MBA Sport є першою і єдиною в Україні бізнес-програмою, яка передбачає отримання ступеня МВА в спортивній індустрії.
Основною метою запуску цієї програми є підготовка нової генерації кваліфікованих фахівців в сфері ринкового управління, маркетингу та права для роботи в спортивній галузі.
В основі створення програми MBA Sport об’єднаний успішний досвід реалізації бізнес-програм Міжнародної школи бізнесу IBS Дніпропетровського Університету імені Альфреда Нобеля та практичний досвід роботи провідних топ-менеджерів українського спорту і світової спортивної індустрії.

Докладніше дивись за посиланням: http://ckp.in.ua/news/11064

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otkryt-nabor-na-pervuyu-v-Ukraine-biznes-programmu-MVA-Sport

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!