Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Окремі нюанси видення Книги обліку доходів та витрат

28 березня 2017 р.

Платники єдиного податку – підприємці першої та другої груп і платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.
Форми Книги обліку доходів, книги обліку доходів і витрат та порядки їх ведення затверджені наказом Мінфіну від 19.06.15 р. № 579 (далі – Наказ № 579).
У Книзі щоденно відображається дохід від провадження господарської діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік.
Отримана протягом податкового (звітного) періоду сума коштів за продані товари, виконані роботи (послуги) у грошовій формі відображається окремо в готівковій та безготівковій формі (готівкові та безготівкові надходження відображаються окремими рядками).
Дані Книги заповнюються у гривнях з копійками та використовуються платником податку для заповнення податкової декларації платника єдиного податку.
Нормами Податкового кодексу (далі – ПК) та Наказу № 579 не передбачене ведення окремо Книги обліку доходів (Книги обліку доходів та витрат) найманими працівниками фізособи-підприємця – платника єдиного податку.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Naemnye-rabotniki-predprinimatelya---edinshhika-Knigu-ucheta-doxodov-otdelno-ne-vedut.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!