Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звітність за формою Ф4-ФСС з ТВП можна подавати в електронному вигляді

15 квітня 2016 р.

Відповідно до Порядку формування та подання звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого Постановою правління Фонду від 18.01.11 р. № 4 (із змінами та доповненнями), та Порядку подання страхувальниками електронних документів до Фонду,.затвердженого Постановою правління Фонду від 27.04.11 р. № 23, страхувальники можуть подавати звітність за формою Ф4-ФСС з ТВП в електронній формі.
Електронний документ надсилається страхувальником адресату через автоматизовану інформаційну систему приймання електронних документів Фонду за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку загального користування на підставі укладеного договору між адресатом та страхувальником.
Для укладення договору страхувальнику необхідно звернутися до робочого органу Фонду за місцем реєстрації. Разом із договором до робочого органу надаються посилені сертифікати відкритих ключів.
Договір діє до закінчення терміну чинності посилених сертифікатів відкритих ключів.
Якщо страхувальник подає адресату нові посилені сертифікати ЕЦП, договір вважається продовженим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.
Автоматизована інформаційна система приймання електронних документів Фонду забезпечує цілодобовий прийом електронних документів від страхувальників. Обробку документів адресат здійснює з 9:00 до 17:00 щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів.
Датою подання електронного документа вважається дата, зафіксована у першій квитанції до електронного документа, за яким страхувальником отримано третю квитанцію з повідомленням про прийняття (або неприйняття) електронного документа.
Електронний документ, до якого страхувальником не було отримано третьої квитанції, прийнятим не вважається.
Нагадуємо, що звітність за формою Ф4–ФСС з ТВП надається не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.
За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Otchetnost-po-forme-F4--FSS-z-TVP-mozhno-predstavit-v-elektronnom-vide.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!