Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звітність про обіг акцизних марок можна надавати в електронній формі

11 жовтня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 05.10.16 р. № 683 "Про внесення змін до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів".
У зв'язку з переходом на електронний документообіг Кабінет Міністрів України схвалив подання звітності про обіг марок акцизного податку в електронній формі.
Реалізація ухваленої постанови забезпечить скорочення паперового документообігу підприємствами-виробниками, імпортерами підакцизної продукції та органами ДФС, а також унеможливить безпосередній контакт при наданні заявки-розрахунку на отримання марок акцизного податку та звітів щодо їх використання між посадовими особами суб'єктів господарювання та органів ДФС.
Нагадаємо, чинним Положенням передбачено подання виробниками та імпортерами алкогольних напоїв та тютюнових виробів заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного податку та звіту про їх використання у паперовому вигляді.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otchetnost-ob-obrashhenii-akciznyx-marok-mozhno-predostavlyat-v-elektronnoj-forme

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!