Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звіт про використання доходів неприбуткової організації: особливості подання та заповнення

17 листопада 2016 р.

У разі порушення вимог, визначених у п. 133.4 статті 133 ПК, неприбуткова організація зобов'язана подати Звіт про використання доходів неприбуткової організації у термін 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця.
Звіт складається за період з початку року (або з початку визнання організації неприбутковою, якщо таке визнання відбулось пізніше) по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення.
Відповідно, для неприбуткових організацій - порушників у рядках 2 та 3 заголовної частини Звіту передбачено відмітку про такий особливий звітний період "Місяць", який зазначається при поданні Звіту за період з початку року по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення.
У Звіті зазначається сума самостійно нарахованого податкового зобов'язання з податку на прибуток, яка розраховується за ставкою 18% від суми коштів, витрачених не за цільовим призначенням, та/або суми доходу або її частини, що були розподілені серед засновників, членів неприбуткової організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб, та відображається у рядку 6 частини II Звіту.
Слід зауважити, що у разі допущення зазначених порушень неприбуткова організація виключається контролюючим органом з Реєстру і стає платником податку на прибуток на загальних підставах з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення.
Надалі, за період з першого дня місяця, наступного за місяцем, у якому вчинено таке порушення, до 31 грудня звітного року неприбуткова організація зобов'язана щоквартально подавати до органів фіскальної служби квартальну фінансову звітність і податкову декларацію з податку на прибуток підприємств (з наростаючим підсумком) протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного  кварталу  та сплачувати податок протягом 10 календарних днів.
З наступного звітного року така неприбуткова організація подає фінансову звітність і податкову декларацію з податку на прибуток підприємств та сплачує податок у порядку, встановленому для платників податку на прибуток.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otchet-ob-ispolzovanii-doxodov-nepribylnoj-organizacii-osobennosti-podachi-i-zapolneniya-v-sluchae-narusheniya-trebovanij-k-nepribylnoj-organizacii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!