Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звіт про пільги зі сплати акцизного податку: коли можна не подавати

17 травня 2017 р.

Подпунктом 229.1.1 ПК передбачено можливість пільгового оподаткування за нульовою ставкою акцизного податку, серед інших, спирту етилового, який використовується для виробництва лікарських засобів (у тому числі компонентів крові і вироблених із них препаратів).
Операції з оподаткування спирту етилового, який використовується для виробництва лікарських засобів (у тому числі компонентів крові і вироблених із них препаратів), крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів, за нульовою ставкою акцизного податку за 1 л 100%-вого спирту включені до Довідника інших податкових пільг, який щоквартально формується та розміщується на офіційному веб-порталі ДФС (код пільги «14020039»).
Суми податку та збору, не сплачені суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб'єктом – платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабміном (п. 30.6 ПК).
Пунктом 1 Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, який затверджено постановою КМУ від 27.12.10 р. № 1233 (далі – Порядок № 1233), визначено, що цей Порядок є обов'язковим для виконання суб'єктами господарювання, які відповідно до ПК не сплачують податки та збори до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг.
Суб'єкт господарювання, який не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за встановленою Порядком № 1233 формою (п. 2 Порядку № 1233).
Звіт подається суб'єктом господарювання за 3, 6, 9 і 12 календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається (п. 3 Порядку № 1233).

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!