Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Особливості заповнення декларації про доходи - 2015

22 березня 2016 р.

Відбулася прес-конференція начальника управління податків та зборів з фізичних осіб Гоптаря М. М. з представниками районних ЗМІ на тему: «Порядок заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи громадян, отриманих у 2015 році».
Наказом Мінфіну від 02.10.2015 року № 859 затверджено нову форму декларації про майновий стан і доходи.
Кількість додатків у новій декларації зменшено з семи до чотирьох. Додатки заповнюються тільки при отриманні доходів, що передбачають спеціальний розрахунок оподатковуваного доходу.
Подати декларацію про майновий стан і доходи можна особисто платнику, надіслати поштою або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації ЕЦП.
Сума ПДФО, на яку зменшуються податкові зобов'язання у зв'язку з використанням права на податкову знижку, розраховується безпосередньо в розділі III нової декларації без заповнення додатка. При цьому не потрібно вказувати реквізитів документів, які підтверджують понесені витрати, а вказуються лише категорії понесених витрат і загальна сума фактично здійснених протягом звітного податкового року витрат.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Osobennosti-zapolneniya-deklaracii-o-doxodax---2015.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!