Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб оборони

6 червня 2016 р.

Верховна Рада прийняла Закон від 12.05.16 р. № 1356-VIII "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони".
Цим Законом визначаються особливості здійснення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони в особливий період, у період проведення антитерористичної операції, у період введення надзвичайного стану.
Цей Закон застосовується Міністерством оборони та його розвідувальним органом, Міністерством внутрішніх справ, Службою безпеки, Національною гвардією, Національною поліцією, Державною прикордонною службою, Службою зовнішньої розвідки, Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою з надзвичайних ситуацій, Управлінням державної охорони та іншими військовими формуваннями та/або частинами, які здійснюють закупівлю товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони в особливий період, у період проведення антитерористичної операції, у період введення надзвичайного стану, якщо вартість товарів і послуг дорівнює або перевищує 200 тис. грн., а робіт - 1,5 млн. грн.
Дія Закону не поширюється на випадки, якщо закупівля товарів, робіт і послуг за оборонним замовленням становить державну таємницю відповідно до Закону "Про державну таємницю".

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Osobennosti-osushhestvleniya-zakupok-tovarov-rabot-i-uslug-dlya-obespecheniya-nuzhd-oborony.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!