Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Опубліковано Закон щодо військової форми

29 липня 2015 р.

На сьогодні різні військові формування, утворені за законами України, використовують різноманітну військову форму одягу, зразки якої не завжди відповідають загальновизнаним стандартам та вимогам функціональності. У зв’язку з цим було вирішено уніфікувати це питання.

Відповідний Закон (проект № 2551) “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку речового забезпечення військовослужбовців” сьогодні булоопубліковано в "Голосі України".

Відповідно до Закону військова форма одягу – комплект одноманітних за конструкцією та регламентованих за зовнішнім виглядом предметів одягу, взуття та окремих видів спорядження, встановлений для військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань.

Зразки військової форми одягу та загальні вимоги до знаків розрізнення військовослужбовців розробляються і затверджуються Міністерством оборони України. Зразки спеціального одягу, взуття та спорядження військовослужбовців, засоби індивідуального захисту та інші предмети речового майна для всіх військових формувань також затверджуються Міноборони, хоча і розробляються іншими відомствами.

Правила носіння військової форми одягу, зразки знаків розрізнення розробляються та затверджуються відповідними центральними органами виконавчої влади, що мають у своєму підпорядкуванні військові формування, Службою безпеки України, Управлінням державної охорони України, Службою зовнішньої розвідки України.

 

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Opublikovano-Zakon-shhodo-vijskovoi-formi-8210

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!