Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Опубліковано реєстр легальних пунктів обміну валют

8 липня 2016 р.

Національний банк України вперше опублікував на своєму сайті реєстр приміщень небанківських фінансових установ, в яких здійснюється діяльність з обміну валют або надання інших фінансових послуг, які передбачають використання готівки в національній та іноземній валютах.
Відтепер отримати інформацію про розташування легальних приміщень обмінників можна знайти за посиланням: http://bank.gov.ua/nbank/control/uk/register/search
В реєстрі можна знайти інформацію щодо:
• адреси приміщень;
• дати отримання фінансовими компаніями генеральної ліцензії НБУ на здійснення операцій з обміну валюти чи переказу коштів;
• видів операцій, які мають право здійснювати ці небанківські фінансові установи;
• стану роботи установи тощо.
До 15 липня 2016 року реєстр буде працювати в тестовому режимі, продовжується наповнення інформацією про наявні у НФУ структурні підрозділи.
Станом на 06.07.2016 р. генеральні ліцензії НБУ, що дозволяють займатися валютно-обмінними операціями, є у 27 небанківських фінансових установ, з них 12 - отримали такі ліцензії у 2016 році.
Детальну інформацію про видані НБУ генеральні ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій можна знайти за посиланням: http://www.bank.gov.ua/files/genlicnebank.pdf.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Opublikovan-reestr-legalnyx-punktov-obmena-valyut.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!