Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Визначаємо контрольовані операції у випадках із резидентами ОАЕ

25 вересня 2017 р.

Відповідно до пп. «г» пп. 39.2.1.1 Податкового кодексу (далі – ПК) контрольованими операціями є господарські операції платника податків, які можуть впливати на об'єкт обкладення податком на прибуток підприємств платника податків, а саме господарські операції, здійснювані з нерезидентами, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок), у тому числі з доходів, отриманих за межами держави реєстрації таких нерезидентів, та/або які не є податковими резидентами держави, у якому вони зареєстровані як юридична особа. Перелік організаційно-правових форм таких нерезидентів у розрізі держав (територій) затверджується Кабміном (постанова КМУ від 04.07.17 р. № 480, далі – Перелік).
До Переліку включені резиденти з такими правовими формами (назви англійською мовою): Free Zone Cоmpаny, Free Zone Establishment, Free Zone Limited Liability Company, Limited Liability Company, Sole Proprietorship, International Business Company.
Таким чином, операції з резидентами ОАЕ, організаційно-правова форма яких не визначена в Переліку, не підпадають під визначення контрольованих згідно з вищезазначеною нормою ПК.

Лист ДФС від 13.09.17 р. № 1945/6/99-99-15-02-02-15/ІПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!