Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Опломбування місця зберігання спирту незабаром буде проводитися по-новому Порядку

29 серпня 2016 р.

ДФС оприлюднила проект наказу Мінфіну "Про затвердження Порядку проведення пломбування місць можливого доступу до спирту, спиртовмісних рідин, добавкам на основі біоетанолу на брагоректифікаційних апаратах, апаратурі і обладнанні підприємств-виробників спирту, спиртовмісної продукції та добавок на основі біоетанолу всіх форм власності".
Згідно з проектом пломбування проводиться посадовими особами структурного підрозділу ДФС, до функцій якого належить здійснення контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів.
Для пломбування використовуються пломби з свинцевого сплаву і провід. Контрольні відбитки засобів пломбування, опломбовані з обох сторін засобом пломбування підприємства (касовим пломбіром), вкладаються в конверт, опечатуються печаткою підприємства, скріплюються підписами членів комісії підприємства і службової (посадової) особи в присутності представника контролюючого органу на акцизному складі і здаються для зберігання в сейф або ящик бухгалтерії підприємства.
У разі виявлення пломб з ознаками пошкодження, підробки або їх відсутності податківці в присутності комісії підприємства вживають відповідних заходів, передбачених законодавством, після чого проводять перепломбування місць можливого доступу до спирту і спиртовмісної продукції.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Oplombirovanie-mesta-xraneniya-spirta-vskore-budet-provoditsya-po-novomu-Poryadku

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!