Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оформлення результатів документальних перевірок платниками – юрособами: є проект!

27 квітня 2015 р.

ДФС на своєму сайті оприлюднив проект наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, податкового, валютного законодавства та іншого законодавства платниками – юридичними особами та їх відокремленими підрозділами».

Проектом передбачається встановити єдиний порядок оформлення матеріалів документальних перевірок, визначення структури та змісту акта (довідки) документальної перевірки, переліку інформативних додатків до акта (довідки) документальної перевірки, порядку розгляду поданих платником податків заперечень до акта (довідки) документальної перевірки в органі державної фіскальної служби, облік результатів такого розгляду та врахування їх при прийнятті податкових повідомлень-рішень.

Зокрема, планують встановити, що результати документальних перевірок оформлюються у формі акта або довідки документальної перевірки. У разі встановлення під час перевірки порушень складається акт документальної перевірки, а у разі відсутності порушень – довідка документальної перевірки.

Акт (довідка) документальної перевірки складається у 2 примірниках та підписується посадовими (службовими) особами контролюючого органу, який проводив перевірку, а також посадовими особами платника податків або його законними представниками (керівником платника податків або уповноваженою ним особою).

Акт документальної перевірки повинен містити систематизований виклад виявлених під час перевірки фактів порушень норм законодавства України з питань державної митної справи, податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

В акті документальної перевірки викладаються всі суттєві обставини фінансово-господарської діяльності платника податків, які мають відношення до фактів виявлених порушень законодавства України.

Інформація, що міститься в акті (довідці) документальної перевірки, не підлягає розголошенню посадовими (службовими) особами контролюючого органу, а також передачі в інші органи, за винятком випадків, передбачених законом.

У разі відмови у допуску посадових осіб контролюючого органу до проведення перевірки складається відповідний акт.

За матеріалами офіційного порталу ДФС.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!