Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Схвалено Стратегію реформування системи звітності у сфері протидії відмиванню доходів

30 серпня 2016 р.

Уряд прийняв розпорядження від 23.08.16 р. № 608-р " Про схвалення Стратегії реформування системи звітності у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

Документ розроблено Мінфіном на виконання рекомендацій FATF та звіту експертів місії Міжнародного валютного фонду від 17 березня 2016 року.

Стратегією передбачено удосконалити законодавче, організаційне та інституційне забезпечення процедури звітування суб'єктами первинного фінансового моніторингу про фінансові операції до Держфінмоніторингу.

Реалізація Стратегії забезпечить розробку заінтересованими органами державної влади законопроекту, який включатиме заходи, спрямовані на удосконалення національного законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення за такими напрямами:

- оптимізація формату подання суб'єктами первинного фінансового моніторингу інформації до Держфінмоніторингу;

- перехід на ризик-орієнтовний підхід при поданні інформації;

- збільшення адміністративної відповідальності за порушення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Odobrena-Strategiya-reformirovaniya-sistemy-otchetnosti-v-sfere-protivodejstviya-otmyvaniyu-doxodov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!