Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оголошення про прийом пропозицій щодо надання послуг із розробки нового веб-сайта НБУ

30 серпня 2016 р.

Проект "Міжнародні партнерства заради фінансової стабільності" оголошує про прийом пропозицій щодо надання послуг із розробки нового веб-сайта Національного банку України.
Національний банк України в рамках реалізації своєї нової візії та місії має потребу в докорінному оновленні одного з найбільших каналів комунікації з користувачами – власного інтернет-представництва. Оновлення повинно стосуватися як змістової частини сайта, так і технологічних рішень, на яких він побудований.
У рамках процесів трансформації Національний банк України за підтримки міжнародних радників проекту проаналізував інформаційні потреби користувачів, розробив нову архітектуру сайта і розпочав роботу з оновлення його контенту.
Наступним кроком є закупівля послуг професійної компанії-розробника щодо дизайну та програмування нового сайта Національного банку України на базі підготовленого технічного завдання.
Цим оголошенням проект "Міжнародні партнерства заради фінансової стабільності" запрошує професійні компанії-розробники, що відповідають зазначеним вимогам, подавати конкурсні заявки (пропозиції) на виконання робіт, визначених у технічному завданні.
Оголошення про прийом пропозицій не означає взяття проектом на себе будь-яких зобов’язань, у тому числі зобов’язань щодо відшкодування будь-яких витрат учасників конкурсу, пов’язанних із підготовкою і поданням конкурсних пропозицій.

Додатки:
Повний текст оголошення про прийом пропозицій щодо надання послуг із розробки нового веб-сайта Національного банку України (174 Кб, pdf)
Технічне завдання на розробку веб-сайта Національного банку України (10,8 Мб, rar) – з обмеженим доступом, необхідний запит.
Для скачування файла з технічним завданням надішліть запит або лист на адресу nbu.webdev@gmail.com

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obyavlenie-o-prieme-predlozhenij-po-predostavleniyu-uslug-po-razrabotke-novogo-veb-sajta-NBU.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!