Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Громадська рада при Міндоходів – на сторожі інтересів читачів «БАЛАНС-АГРО»

16 грудня 2013 р.

Кожен передплатник «БАЛАНС-АГРО» є членом громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», яка на різних рівнях відстоює інтереси сільгосппідприємств. Ця організація є членом Громадської ради при Міністерстві доходів і зборів. Вона здійснює громадський контроль за діяльністю територіальних органів Міндоходів та доводить громадську думку до відома органів влади під час формування та реалізації державної податкової політики, тим самим забезпечує участь громадян в управлінні державними справами.
Громадська рада в курсі проблем сільгоспвиробників. Зокрема, щодо реєстрації ними права оренди земельних ділянок та використання їх у господарській діяльності. Представники Міндоходів, посилаючись на Земельний кодекс, стверджують, що в разі, якщо право оренди земельної ділянки не зареєстроване, така ділянка не вважається орендованою, а тому продукція, вирощена на таких землях, не підпадає під дію спеціального режиму оподаткування.
Ми не згодні з позицією Міндоходів, адже стаття 209 Податкового кодексу для цілей застосування спеціального режиму з ПДВ не передбачає окремих вимог щодо реєстрації платниками податків права оренди земельних ділянок. З цього приводу голова Громадської ради Ярослав Васильович Романчук підготував та направив листа на ім’я Міністра доходів та зборів [див. на с. 3 «БАЛАНС-АГРО» № 47 від 16.12.13 р.]. Про результати вирішення цього питання передплатники «БАЛАНС-АГРО» дізнаються першими.
Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо вирішити проблеми і сприяти тому, щоб Україна стала квітучою державою з розвинутою економікою.

За матеріалами «БАЛАНС-АГРО» № 47 від 16.12.13 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!