Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Звернутися за призначенням держдопомоги при народженні дитини можна онлайн

13 березня 2017 р.

10 березня 2017 року Мінсоцполітики та Держагентство з питань електронного урядування презентували нову електронну послугу у сфері соціального захисту – призначення допомоги при народженні дитини.
Досі документи для призначення допомоги можна було подати лише у паперовій формі, але відтепер пропонується принципово новий рівень якості обслуговування. Батьки можуть подати такі документи у будь-який зручний час за допомогою мережі Інтернет, без необхідності особистого відвідування районного управління соціального захисту населення.
Електронна послуга вже доступна на офіційному сайті Мінсоцполітики за адресою e-services.msp.gov.ua, а також, згодом, буде доступна на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Електронні форми з автоматичною перевіркою введених даних та інтерактивними підказками мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.
За рахунок автоматизації перевірки введених даних значно пришвидшується процес розгляду документів та ухвалення рішення щодо призначення допомоги.
Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Otnyne-obratitsya-za-naznacheniem-gospomoshhi-pri-rozhdenii-rebenka-mozhno-onlajn.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!