Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено вимоги до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв ТЗ

19 травня 2016 р.

МВС, МОН, Мінінфраструктури та Мінсоцполітики прийняли спільний наказ від 05.04.16 р. № 255/369/132/344 "Про затвердження Вимог до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та кваліфікаційних вимог до спеціалістів, які здійснюють таку підготовку".
Зокрема, передбачено, що заклад, який проводить підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, для здійснення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів повинен мати кабінети (класи), навчальні посібники і наочне приладдя, майданчик для навчання з початкового керування транспортними засобами та транспортні засоби.
Для проведення занять з Правил дорожнього руху, основ безпеки руху, будови та експлуатації транспортних засобів, надання першої медичної допомоги, навчання керуванню транспортними засобами залучаються особи, які пройшли атестацію в Регіональному сервісному центрі МВС (далі - спеціалісти).
Спеціалісти повинні мати:
- для проведення занять з Правил дорожнього руху, основ безпеки руху, будови та експлуатації транспортних засобів - вищу освіту, посвідчення водія на право керування транспортними засобами;
- для проведення занять з надання першої медичної допомоги - медичну освіту;
- для проведення занять з навчання керуванню транспортними засобами - освіту не нижче професійно-технічної, посвідчення водія на керування транспортними засобами відповідної категорії, документ, що підтверджує навички керування транспортним засобом відповідної категорії більше 3-х років протягом останнього часу.
Спеціалісти, які проводять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв, повинні знати законодавство з питань організації перевезень пасажирів і вантажів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnovleny-trebovaniya-k-uchrezhdeniyam-kotorye-provodyat-podgotovku-perepodgotovku-i-povyshenie-kvalifikacii-voditelej-TS.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!