Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлена форма авансового звіту в дії вже з 6 листопада 2015 року

30 жовтня 2015 р.

Мінфін затвердило:

- форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт;

- Порядок складання Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

Зокрема, встановлено, що Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі - Звіт), подається до закінчення 5 банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.

Звіт складається платником податку (підзвітною особою), що отримав(ла) такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

Фізособа, яка отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: "Звіт перевірено", "Залишок унесений (перевитрата видана) в сумі за касовим ордером", кореспонденції рахунків бухобліку, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, яка надала такі кошти. Графу "Звіт затверджено" підписує керівник (податковий агент).

Крім цього, визнано таким, що втратив чинність, наказ Міндоходів від 24.12.13 р. № 845 "Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання".

Наказ Мінфіну від 28.09.15 р. № 841 набуде чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування в „Офіційному віснику України” від 06.11.15 р. № 86.

Новини за темою:

Нова форма авансового звіту: варіант Мінфіну

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!