Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено редакцію списків виробництв, робіт, професій, які дають право на пільгову пенсію за віком

26 липня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 24.06.16 р. № 461 "Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах".
Так, затверджено нову редакцію списків виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, а саме:
- Список № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість у яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах;
- Список № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість у яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.
Постанова сприятиме обґрунтованому визначенню права працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, на пенсію за віком на пільгових умовах, що в свою чергу дозволить оптимізувати витрати на пільгове пенсійне забезпечення відповідної категорії громадян.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnovlena-redakciya-spiskov-proizvodstv-rabot-professij-dayushhix-pravo-na-lgotnuyu-pensiyu-po-vozrastu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!