Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено Порядок повідомлення ДФС про відкриття/закриття рахунків

17 вересня 2015 р.

Затверджено Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів.
НБУ, банки та інші фінустанови (далі - фінустанови) у день відкриття/закриття рахунка платника податків подають відомості про це в електронному вигляді з використанням надійних засобів ЕЦП з посиленими сертифікатами відкритих ключів засобами електронної пошти мережі Інтернет (далі - засоби телекомунікаційного зв'язку) на адресу Інформаційного порталу ДФС.
Контролюючий орган не пізніше наступного робочого дня з дня отримання Повідомлення в електронному вигляді зобов'язаний надіслати до фінустанови засобами телекомунікаційного зв'язку електронне повідомлення-відповідь щодо взяття рахунка на облік у контролюючому органі. У разі відмови у взятті рахунка на облік повідомлення-відповідь повинно містити підставу для відмови.
Якщо контролюючий орган протягом вищезазначеного строку не направив повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, такий рахунок вважається взятим на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою - у час та дату отримання фінустановою повідомлення (квитанції) контролюючого органу про підтвердження факту прийняття повідомлення до оброблення.

Наказ Мінфіну від 18.08.15 р. № 721 набуде чинності через два місяці з дня його офіційного опублікування.d2600]

Новини за темою:
Подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках по-новому: проект від Мінфіну

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!