Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оновлено класифікатор країн світу

January 21, 2015

Внесено зміни до Класифікації країн світу (далі - КС), затвердженої наказом Державної служби статистики України від 30.12.13 р. № 426.
У зв’язку з тимчасовою окупацією території України та законодавчим унормуванням здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території, до КС включено позицію "Вільна економічна зона "Крим".
Оновлений КС ґрунтується на розробленому статистичним відділом Організації Об’єднаних Націй списку «Standard Country or Area Codes for Statistical Use». Назви країн світу наводяться у короткій формі, яка відповідає «Термінологічному бюлетеню» ООН.
КС використовують для обліку та обміну інформацією зі статистики зовнішньої торгівлі, у банківських та фінансових сферах, при перевезенні експортно-імпортних вантажів та в інших випадках, коли необхідно скористатися кодовою формою позначення країн світу.
Крім того, нагадаємо, що класифікацією країн світу слід керуватися при заповненні розділу „Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях”, додатка до Звіту про контролевані операції та коду для заповнення назви країни, в якій зареєстрована особа.
Наказ Держстату від 18.12.14 р. № 396 набув чинності з дня прийняття.

Новини за темою:
Трансфертне ціноутворення: відповіді на самі актуальні запитання.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!