Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оприлюднено проект нового положення про Реєстр неприбуткових організацій та установ

3 червня 2015 р.

ДФС на своєму сайті оприлюднила проекту наказу Мінфіну «Про затвердження Положення про Реєстр неприбуткових організацій та установ».

З 1 січня 2015 року у новій редакції викладено ст. 133 ПК, якою визначено перелік суб’єктів господарювання, які є платниками податку на прибуток а також перелік установ та організацій, які є не платниками податку. При цьому визначено, що такі установи та організації не є платниками податку на прибуток лише після їх внесення контролюючими органами до Реєстру неприбуткових організацій та установ (далі-Реєстр).

Проект наказу передбачає:

- визначення ознак неприбутковості організацій або установ відповідно до переліку суб’єктів та критеріїв, зазначених у новій редакції ПК;

- відсутність необхідності повторного внесення до Реєстру (перереєстрації) організацій та установ,  які відповідають новій редакції  ст.133  ПК і були внесені до Реєстру станом на 1 січня 2015 року;

- запровадження перехідного періоду для забезпечення актуалізації Реєстру неприбуткових організацій та установ, а саме: інвентаризацію ДФС протягом 6 місяців з дня набрання чинності цим наказом організацій та установ, які були внесені до Реєстру станом на 1 січня 2015 року, та повідомлення їх про виключення з Реєстру у разі невідповідності вимогам ПК та скасування ознаки неприбутковості.

За матеріалами офіційного порталу ДФС.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!