Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оприлюднено проект міндоходівської декларації з екоподатку

November 5, 2013

З 1 вересня 2013 року розширено об’єкт та базу оподаткування екологічним податком. Вказані обставини зумовили необхідність введення нової форми Декларації. Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону від 04.07.13 р. № 422-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм», пп. 3 п. 6 розд. IІ Закону від 04.07.13 р. № 404-VIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи» та пп. 30 п. 5 Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента від 18.03.13 р. № 141, підготовлено проект наказу «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку». 
Документ містить 13 додатків, зокрема, приведено:
Кодифікатор забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;
Кодифікатор видів палива, при використанні якого пересувними джерелами забруднення здійснюються викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
Кодифікатор забруднюючих речовин, що скидаються у водні об’єкти;
Кодифікатор відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах;
Кодифікатор транспортних засобів та ін.

За матеріалами Міндоходів.

До відома: нова форма Податкової декларації екологічного податку буде застосовуватися для складання звітності з податкового періоду, що настає за податковим періодом, в якому відбудеться її оприлюднення (п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу). Досі діє форма декларації, затверджена наказом ДПАУ від 24.12.10 р. № 1010 «Про затвердження форми Податкової декларації з екологічного податку».

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!