Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оприлюдено проект змін до Податкового кодексу

8 липня 2015 р.

ДФС на офіційному порталі оприлюднила проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України».
Так, законопроектом передбачено, що:
- відомості з ЄДР юросіб та ФОП про проведення реєстраційної дії передаються в день проведення такої дії до інформаційної системи ДФС. У день отримання ДФС відомостей про проведення реєстраційної дії до ЄДР юросіб та ФОП передаються відомості з даними про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску тощо;
- органи ДФС забезпечують взяття на облік суб’єктів господарювання та надання відповідей до ЄДР юросіб та ФОП з даними про взяття на облік із зазначенням класу професійного ризику виробництва у день отримання відомостей з ЄДР юросіб та ФОП. Днем отримання контролюючими органами зазначених відомостей є день отримання відомостей (документів), якщо такі відомості (документи) отримані у операційний час цього дня або наступний операційний день, якщо такі відомості (документи) отримані після операційного часу. Тривалість операційного часу та операційного дня визначається в порядку, встановленому Мін’юстом та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування єдиної державної податкової і митної політики.
- забезпечити одночасну держреєстрацію створення юрособи і держреєстрацію припинення юрособи у разі перетворення (зміни організаційної форми господарювання) та зруйнувати схему ліквідації юрособи без виконання зобов’язань перед кредиторами, у тому числі по податках і єдиному внеску.
- скасувати обов’язок платника здійснювати перереєстрацію платником ПДВ у разі зміни місцезнаходження (місця проживання).
- можливість прийняття керівником контролюючого органу рішення про непроведення перевірки платника у разі відсутності заборгованості зі сплати єдиного внеску та подання платником звіту за останній звітний період.

За матеріалами офіційного порталу ДФС.

Новини за темою:
Оновлено деякі форми реєстраційних карток у сфері держреєстрації юросіб  

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!