Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оприлюдено проект форми декларації акцизного податку та Порядку її заповнення

August 5, 2016

ДФС оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України „Про внесення змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку”(далі – проект  наказу).
Проект розроблено Державною фіскальною службою з метою приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до змін внесених Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” до ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ.
З цією метою проектом наказу пропонується викласти у нової редакції Порядок заповнення та подання декларації акцизного податку і форми декларації акцизного податку та додатків до неї, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 № 14 „Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 105/26550.
Зміни вносяться до титульного аркуша та розділів декларації акцизного податку відповідно до норм ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ та з урахуванням практичних напрацювань оброблення поданих платниками акцизного податку декларацій.
Так, внесено зміни до розділів декларації в частині відображення податкових зобов’язань за операціями з реалізації пального. Запроваджено нові додатки до декларації для розрахунку сум акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ , а також розрахунку сум акцизного податку для суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі пальним на виконання підпункту 215.3.10 пункту 215.3 ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ.
У Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку надається пояснення щодо заповнення кожного розділу та кожної форми додатка за кожною групою підакцизних товарів окремо, відповідно до порядку обчислення акцизного податку, встановленого статтями 217, 218, 220 та 221 ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ.
З урахуванням численних звернень платників акцизного податку з нумерації розділів декларації акцизного податку виключено букву «Ґ». 

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnarodovan-proekt-formy-deklaracii-akciznogo-naloga-i-Poryadka-ee-zapolneniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!