Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оприлюднено новий перелік продуктів та послуг для розрахунку прожиткового мінімуму

November 8, 2016

Уряд прийняв постанову від 11.10.16 р. № 780 "Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення".
Документом прийнято рішення щодо перегляду наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів та послуг для основних соціальних і демографічних груп населення.
На основі цих показників визначається величина прожиткового мінімуму.
Зазначені набори визначені з урахуванням змін у соціально-демографічних характеристиках домогосподарств України, фактичної структури споживання, встановлених за висновками заінтересованих центральних органів виконавчої влади та соціальних партнерів.
Урядовим рішенням збільшено обсяги споживання деяких продуктів харчування (крупи, м'ясо, фрукти), збільшено кількість окремих товарних позицій у наборах непродовольчих товарів (одяг, взуття) та скорочено терміни їх використання.
Переглянуто також набори предметів першої необхідності, санітарії та ліків, житлово-комунальних послуг та послуг зв'язку.
Відповідно до статті 4 Закону України "Про прожитковий мінімум" сформовані набори харчування, непродовольчих товарів і послуг пройшли науково-громадську експертизу за участю Мінсоцполітики, Мінфіну, МОЗ, Мінекономрозвитку та cпільних представницьких органів профспілок і роботодавців.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obnarodovan-novyj-perechen-produktov-i-uslug-dlya-rascheta-prozhitochnogo-minimuma.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!