Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи обкладається пенсія військовим збором?

7 червня 2017 р.

Відповідно до пп. 1.1 п. 161 підрозд. 10 розд. ХХ ПК платниками військового збору (далі – ВЗ) є особи, визначені п. 162.1 ПК, а саме фізособи-резиденти, які отримують доходи із джерела їх походження в Україні.
Якщо сума пенсії (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) перевищує у 2017 році 12 470 грн., то частина такого перевищення є об’єктом обкладення ВЗ.
Водночас пенсії, призначені учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється дія ст. 10 Закону від 22.10.93 р. № 3551-XII, ВЗ не обкладаються.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!