Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Забезпечення найманих перевізників талонами на пальне: чи реєструватися платником акцизного податку?

26 липня 2016 р.

ДФС у листі від 12.07.2016 №15050/6/99-99-15-03-03-15 розглянула питання щодо реєстрації Товариства платником акцизного податку при забезпеченні найманих за договорами надання транспортних послуг перевізників талонами на пальне для виконання послуг підприємству.
Податківці зауважили, що безпосередньо операції з передачі талонів на пальне перевізникам не є операціями з реалізації пального в розумінні абзацу другого п.п. 14.1.212 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ. Тому Товариство не повинно реєструватись платником акцизного податку з реалізації пального та складати акцизні накладні.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Obespechenie-naemnyx-perevozchikov-talonami-na-goryuchee-registrirovatsya-li-platelshhikom-akciznogo-naloga

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!