Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Про відображення у МД результатів державних видів контролю у разі застосування принципу «єдиного вікна»

September 19, 2016

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.09.2016 р. № 30528/7/99-99-18-03-01-17

Митницям ДФС

Про відображення у МД результатів державних видів контролю у разі застосування принципу "єдиного вікна" відповідно до постанови КМУ від 25.05.2016 № 364

У зв'язку із впровадженням Порядку інформаційного обміну між органами доходів і зборів,іншими державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна" з використанням електронних засобів передачі інформації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 року № 364 (далі - Порядок), повідомляємо про таке.
Пунктом 3 Порядку передбачено, що рішення про здійснення державних видів контролю із застосуванням положень цього Порядку приймається підприємством у разі електронного декларування товарів шляхом надсилання органу доходів і зборів електронного повідомлення, передбаченого цим Порядком.
Якщо товар підлягає декільком видам контролю і підприємством прийнято рішення, що всі вони мають здійснюватися із застосуванням положень Порядку, до внесення змін до класифікатора документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 № 1011 (далі - класифікатор документів), з 15.09.2016 при декларуванні таких товарів, у графі 44 МД інформація про позитивні результати проведення державних видів контролю має зазначатися за єдиним кодом документа "5509" для всіх видів контролю. При цьому замість реквізитів документа вказується ідентифікатор справи, згенерований інформаційною системою. Інші коди розділу 5 класифікатора документів, за якими у графі 44 МД зазначається інформація про позитивні результати проведення відповідних видів контролю, в такому випадку не використовуються.
Якщо підприємством прийнято рішення про проведення частини видів контролю із застосуванням положень Порядку, а частини в звичайний спосіб, з проставленням штампів на товаросупровідних документах чи наданням відповідних документів, інформація про позитивні результати проведення видів контролю відповідно до Порядку зазначається за єдиним кодом документа "5509", а про позитивні результати контролю, засвідчені штампами на товаросупровідних документах чи наданими документами, за відповідними кодами, визначеними розділом 5 класифікатора документів.
Керівникам митниць довести положення цього листа до відома підпорядкованих структурних підрозділів, митних брокерів та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Голова                                                                                                     Р. М. Насіров

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ob-otrazhenii-v-TD-rezultatov-gosudarstvennyx-vidov-kontrolya-v-sluchae-primeneniya-principa-edinogo-okna

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!