Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо віднесення посад до категорій держслужбовців

May 17, 2016

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 06.05.16 р. № 6624/0/14-16/13

Щодо віднесення посад до категорій держслужбовців

До Міністерства соціальної політики надходять численні звернення органів соціального захисту населення стосовно віднесення посад спеціалістів, які виконують обов'язки з комп'ютерного забезпечення та впровадження інформаційних технологій, до категорії державних службовців або тих, які виконують функції з обслуговування.
Постановою Кабінету Міністрів України від 06 квітня 2016 року № 271 затверджено критерії визначення переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування (далі - критерії).
Відповідним державним органам доручено у місячний строк розробити з урахуванням затверджених цією постановою критеріїв переліки посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.
Водночас, згідно з критеріями працівники, до компетенції яких належить адміністрування загальнодержавних реєстрів та баз даних, а також забезпечення захисту інформації, не відносяться до працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування.
Таким чином, за працівниками департаментів (управлінь) соціального захисту населення, які займаються питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення, шо використовується для призначення та виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг та компенсацій, зокрема. Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, ПТК „Житлові Субсидії", ПТК „Наш дім". ЛСОІІД/КОМТЕХ. Централізований банк даних з проблем інвалідності тощо, має бути збережений статус державного службовця.
Одночасно повідомляю, що найближчим часом Мінсоцполпики буде розроблено Типове положення про структурний підрозділ соціального захисту населення місцевої державної адміністрації та виконавчого комітету міської ради та направлено в регіони для використання в роботі.
З метою реалізації норм Закону України „Про державну службу" під час складання штатних розписів державних органів соціального захисту населення для належного та якісного виконання обов'язків з адміністрування загальнодержавних реєстрів, баз даних і забезпечення захисту інформації звертаю увагу на необхідність збереження статусу державного службовця за працівниками органів соціального захисту населення, які займаються питаннями ведення та супроводження програмного забезпечення, що використовується для призначення та виплат житлових субсидій, усіх видів державних соціальних допомог, пільг, компенсацій та надання соціальних послуг.

Міністр                                                                                                                      Андрій Рева

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ob-otnesenii-dolzhnostej-k-kategoriyam-gossluzhashhi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!