Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Про виплату дивідендів платнику єдиного податку IV групи

October 19, 2016

ДФС у листі від 14.09.16 р. № 20103/6/99-99-15-02-02-15 розглянула питання щодо зарахування суми сплачених авансових внесків при виплаті дивідендів у зменшення податкового зобов’язання з податку на прибуток юрособою – платником єдиного податку IV групи.
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ не передбачено зарахування суми сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів платником єдиного податку IV групи на зменшення податкового зобов'язання з податку на прибуток у звітних (податкових) періодах після переходу на загальну систему оподаткування.
Авансовий внесок обчислюється за ставкою, встановленою п. 136.1 ПКУ. Сума дивідендів, що підлягає виплаті, не зменшується на суму авансового внеску. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.
Сума сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів підлягає зарахуванню на зменшення податкового зобов'язання з податку на прибуток, задекларованого у податковій декларації за звітний (податковий) рік.
Сума сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів не підлягає поверненню платнику податків або зарахуванню в рахунок погашення грошових зобов'язань з інших податків і зборів (обов'язкових платежів).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-vyplate-dividendov-platelshhiku-edinogo-naloga-IV-gruppy.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!