Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо подання податкової звітності з податку на прибуток та ПДВ, якщо госпдіяльність платником не проводилась

August 10, 2016

ГУ ДФС у м. Києві у листі від 05.08.2016 № 17619/10/26-15-12-05-11 нагадало, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог ПКУ, подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є (п. 49.2).
Отже, у разі наявності у платника будь-яких показників за 2015 рік, які підлягають декларуванню (в тому числі показників, які мають нульове значення або підлягають декларуванню у складі фінансової звітності, що подається разом з декларацією про податок на прибуток), платники податку на прибуток зобов’язані подавати податкову декларацію за 2015 рік та форми фінансової звітності у терміни, передбачені п. 49.18 ПКУ.
Щодо подання звітності з ПДВ слід зазначити, що платники податку мають право не подавати до контролюючих органів податкові декларації з ПДВ за звітні періоди, в яких не проводилась господарська діяльність. Проте, якщо платником податку господарська діяльність протягом звітного (податкового) періоду не проводилась, але такий платник податку має суми від’ємного значення попередніх періодів, що підлягають відображенню в декларації звітного (податкового) періоду, то Декларація за такий звітний (податковий) період подається.
У разі якщо платником податку господарська діяльність протягом звітного (податкового) періоду не проводилась та відсутні показники, які підлягають декларуванню (в тому числі суми від’ємного значення попередніх періодів), то декларація за такий звітний (податковий) період на підставі п. 49.2 ст. 49 ПКУ не подається.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-predstavlenii-nalogovoj-otchetnosti-po-nalogu-na-pribyl-i-NDS-esli-xozdeyatelnost-ne-provodilas

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!