Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

О Порядке возмещения непредвиденных расходов государственного служащего в связи с его отзывом из ежегодного основного или дополнительного отпусков

March 30, 2016

Кабінет Міністрів України прийняв постанову Про затвердження Порядку відшкодування непередбачуваних витрат державного службовця у зв’язку з його відкликанням із щорічної основної або додаткової відпустки , що належить до пакету першочергових нормативно-правових актів, передбачених Законом України "Про державну службу".
Затверджений Порядок відшкодування непередбачуваних витрат державного службовця у зв'язку з його відкликанням із щорічної основної або додаткової відпусток визначає механізм, межі та умови відшкодування таких витрат, пов'язаних із передчасним поверненням державного службовця на роботу.
Передбачено, що набрання чинності цією постановою відбудеться 01.05.16 р., одночасно із Законом України "Про державну службу", тобто з 01.05.16 р.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/O-Poryadke-vozmeshheniya-nepredvidennyx-rasxodov-gosudarstvennogo-sluzhashhego-v-svyazi-s-ego-otzyvom-iz-ezhegodnogo-osnovnogo-ili-dopolnitelnogo-otpuskov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!