Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо порядку розроблення, погодження та затвердження документації із землеустрою

October 3, 2016

Уряд прийняв постанову від 22.09.16 р. № 668 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 р. № 1094".
Відповідно до ухваленого урядового рішення усуваються розбіжності у нормативно-правових актах щодо порядку розроблення, погодження та затвердження документації із землеустрою.
Зокрема, уніфіковано документацію із землеустрою; визначено її склад та вичерпний перелік суб'єктів, що здійснюють погодження та затвердження; із переліку документації із землеустрою, що підлягає проведенню обов'язкової державної експертизи, виключено проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.
Прийняття постанови надасть можливість забезпечити послідовність державної політики у сфері земельних відносин, а також позитивно впливатиме на забезпечення прав та інтересів юридичних та фізичних осіб.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-poryadke-razrabotki-soglasovaniya-i-utverzhdeniya-dokumentacii-po-zemleustrojstvu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!