Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Про порядок інформування військкоматів про призовників і військовозобов`язаних

October 21, 2016

Міноборони розглянуло лист від 24.05.2016 р. № 322/2/2836 щодо подання списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць.
Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 3.4 Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міністра оборони України від 15.12.2010 р. N 660 (далі - Інструкція), підприємства складають і не пізніше 1 грудня поточного року подають до військових комісаріатів списки громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць, за формою, визначеною в додатку 2 до цієї Інструкції.
Виходячи з наведеного, список надається до військових комісаріатів лише у разі наявності на підприємстві громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць.
Разом з тим у разі відсутності на підприємстві згаданої категорії працівників підприємство може повідомити відповідний військовий комісаріат про їх відсутність. При цьому обов'язковість такого повідомлення Інструкцією не передбачено, тому воно може складатися в довільній формі.
Одним із обов'язків підприємств є сприяння військовим комісаріатам у їх роботі в мирний час та під час мобілізації.
Тому згадані списки необхідно подавати на вимогу військових комісаріатів за їх запитами. У разі якщо в цьому запиті форму такого списку не встановлено, підприємство може використовувати форми списків, які визначено в додатках 7, 9, 10 до Інструкції.
Керівники підприємств, установ та організацій надають військовим комісаріатам щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях на таких транспортних засобах і техніці.
Зазначена норма Положення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, за наявності на обліку на цих підприємствах транспортних засобів і техніки або змін у їх якісному чи кількісному стані.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-poryadke-informirovaniya-voenkomatov-o-prizyvnikov-i-voennoobyazannyx.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!