Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо нарахування пені за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності

November 23, 2015

Порушення резидентами, крім суб'єктів, що здійснюють діяльність на території проведення АТО на період її проведення, строків, передбачених статтями 1 і 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" або встановлених Національним банком України (далі – НБУ) згідно з цими статтями, тягне за собою стягнення пені за кожний день прострочення у розмірі 0,3% суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару) в іноземній валюті, перерахованої у грошову одиницю України за валютним курсом НБУ на день виникнення заборгованості.

Загальний розмір нарахованої пені не може перевищувати суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару).

Строк сплати нарахованих сум грошових зобов'язань, а саме: штрафних (фінансових) санкцій за порушення вимог валютного законодавства та строків розрахунків у сфері ЗЕД, становить 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення.

Довідково. Відповідне питання – відповідь розміщено у категорії 114 Бази знань, що знаходиться на сервісі "Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс"  офіційного веб-порталу ДФС України.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/SHHodo-naraxuvannya-peni-za-porushennya-strokiv-rozraxunkiv-u-sferi-zovnishnoekonomichnoi-diyalnosti-11494

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!