Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щодо декларування податку на прибуток при переході на загальну систему посеред року

September 29, 2016

ГУ ДФС у Одеській області у листі від 26.09.2016 р. № 2115/10/15-32-12-01-14 нагадала порядок декларування податку на прибуток підприємством, що перейшло зі спрощеної системи оподаткування на загальну посеред року.
Так, платники єдиного податку, які з 01 січня поточного року або пізніше переходять на загальну систему оподаткування, сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації за річний податковий (звітний) період (як новостворені), який для них починається з дати переходу на загальну систему та закінчується 31 грудня такого року.
Об'єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до НП(С)БО або МСФЗ, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III ПКУ.
Отже, з 01.04.2016 р. базою для розрахунку податку на прибуток є фінрезультат за даними бухгалтерського обліку.
Платник  податку на прибуток, у якого річний дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухобліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує 20 млн грн, може визначати об'єкт оподаткування без коригування фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розділу III ПКУ

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/O-deklarirovanii-naloga-na-pribyl-pri-perexode-na-obshhuyu-sistemu-v-seredine-goda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!